Sākums Par mums Galerija Piedāvājumi Cenas Maršruti Apskates objekti Pitraga vēsture Atrašanās vieta Laika prognoze

Par mums

logo

Kontaktinformācija :

Mob.tel.

+371 26493087

Adrese:

"Krogi" Pitrags, Kolkas pag.,
Talsu nov., LV-3275

Ē-pasta adrese:

andrisantmanis@inbox.lv

Ugunskurs Namiņš

Mēs atrodamies Talsu novada Kolkas pagasta Pitraga ciemā "Krogu" mājās (GPS koordinātes 57.702336,22.38644). Esam iekļauti Slīteres Nacionālā parka teritorijā, dzīvojot Baltijas jūras līvu krastā.
Gan brīvdienu namiņš, gan kempinga laukums atrodas klusa meža ielokā, netraucētā atmosfērā no pārējās apkārtnes tikai kādus 800 m no jūras piekrastes.
Ar tūrismu iesākām nodarboties 2011 gada pavasarī. Doma nodarboties ar šāda veida uzņēmējdarbību radās pašiem, taču papildus iedvesmu arī sniedza zivju pircēju pastiprinātā interese.
Pašlaik mums ir brīvdienu namiņš ar ērtībām, kurā ir 4 pamatvietas un 2 papildvietas, kempinga mājiņa ar daļējām ērtībām, kurā ir 4 pamatvietas un 1 papildus, kempinga laukums, tajā varam uzņemt ap 40-50 teltīm un 3 treileriem. Ir arī iespēja aplūkot visdažādākos senatnīgo žogu veidus vienuviet, kā arī pastaigāties pa skaistajām meža takām. Paralēli naktsmītnēm nodarbojamies arī ar zivju kūpināšanu un tirgošanu, piedāvājam zivju degustācijas grupām. Taču pie tā, kas ir tagad, negrasāmies apstāties.

Hit Counters
Klikšķu skaits

"Pie Andra Pitragā"

Sākums Par mums Galerija Piedāvājumi Cenas Maršruti Apskates objekti Pitraga vēsture Atrašanās vieta Laika prognoze

Žoga posms Kūpinātas butes Laiva pludmalē zivs Ciema centrs Kūpinātas vējzivis Kempings